O projektu
O projektu

Stromovka v pikniku

Stromovka v pikniku potěší všechny milovníky dobrého jídla, pití a relaxu na čerstvém vzduchu. Naše nabídka piknikového občerstvení zahrnuje pouze čerstvé suroviny a díky tomu nabízí jedinečný zážitek lahodící oku, ústům i duši.

Vychutnejte si slunečné dny naplno a vyrazte do Stromovky na piknik. Jen pár kroků od parku Stromovka a zelených Letenských sadů si v našem výdejním místě na adrese U studánky 27 vyzvednete piknikový koš, který jste si předem online naplnili vším, na co máte zrovna chuť. Na výběr máte hned několik druhů chlebíčků, bagelů, salátů včetně drobného slaného i sladkého občerstvení.

Nechybí samozřejmě naše grilovací sekce s naloženými šťavnatými masy, klobáskami či buřty a ekologickým přenosným grilem. A pití? Máme všechno, na co pomyslíte - limonády, ice-tea, perlivé i neperlivé vody a díky našemu propojení s vinotékou Nabubliny také vynikající Prosecca, Crémanty, Cavy, Corpinnáty, Champagne včetně moravských sektů a bohatý výběr bílých i červených vín. Praktickou piknikovou klasikou jsou minilahvičky s Proseccem či Aperol spritzem. Že jste spíš na pivo? Máme pro vás speciály z vybraných českých minipivovarů. Řidičům zase přijdou vhod nealkoholická vína či piva.